♡ ŠTENIATKA ♡

Momentálne nemáme žiadne voľné šteniatka.

MÁTE ZÁUJEM O  ŠTENIATKO OD NÁS?

Pokiaľ Vás náš život s týmto úžasným plemenom zaujal a máte záujem o šteniatko z našej chovateľskej stanice, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky a poskytneme Vám informácie o našich chovateľských plánoch.

Nezáväzná návšteva a bližší kontakt s našimi cotonkami je vítaní.

Šteniatka máme v prvom rade záujem umiestniť do tých najlepších rúk a tým im zabezpečiť ten najlepší život. Samozrejme máme záujem aj o ďalší kontakt s novou rodinou a vrelo uvítame aj záujemcov o spoluvlastníctvo.

Všetky naše šteniatka vyrastajú v neustálej prítomností ľudí aj zvierat, budú odchované vnútri v dome s pravidelným prístupom vonku a pod neustálym dohľadom veterinára.

​V čase odchodu budú mať za sebou socializáciu primeranú ich veku a základy hygienických návykov. Do nových domovov budú ochádzať zdravé s vystaveným preukazom pôvodu, EU pasom a kúpnou zmluvou. Budú čipované, riadne očkované a odčervené. Výbavička do začiatku a naša priručka pre nových majiteľov je samozrejmosťou.

​Každé naše šteniatko má u nás doživotný servis zahŕňajúci napr. poradenstvo, stráženie v čase dovolenky, úpravu, či vystavovanie.

+421 915 125 244

cuteberrykennel@gmail.com